Dodano przez / Odmiany / Brak komentarzy

Mamy przyjemność poinformować, że od dziś dostępna jest już oferta na sadzonki winorśli na sezon jesień 2019 – wiosna 2020.
Więcej szczegółów można zobaczyć na stronie: Oferta winorośli na jesień 2019/wiosnę 2020
Oferowany jest bardzo szeroki wachlarz winorośli: można znaleźć odmiany przerobowe na wina i soki jak i wiele ciekawych odmian deserowych o różnych barwach owoców oz porą dojrzewania rozciągającą się od lipca aż do początku października. 15 spośród odmian deserowych to winogrona bezpestkowe. Około 30 gatunków to całkowite nowości testowane w naszej uprawie przez dwa lata i teraz dostępne w sprzedaży po raz pierwszy.

Sadzonki można zamawiać lub rezerwować już od dziś i wybrać dowolny termin wysyłki.  Czas nasadzeń rozpoczyna się w listopadzie i kończy się przez zimą początkiem grudnia kiedy gleba zaczyna zamarzać. Następnie winorośle te można sadzić wiosną od końca marca do ostatnich dni maja. Przyjmujemy rezerwację odmian już teraz z możliwością wysyłki wygodną dla klienta (może to być zarówno listopad jak i maj).

Oferowane winorośle są szczepione na podkładkach przystosowanych do naszego klimatu. Sadzonki te rosły przez rok w gruncie, jesienią zostały wykopane, przycięte i odpowiednio przesortowane trafiają do sprzedaży w postaci sadzonek z tzw. gołym korzeniem. Zapewniamy, o najwyższej jakości oferowanych sadzonek,wszystkie posiadają doskonale rozbudowany system korzeniowy i grubą zdrową łozę co będzie skutkowało pewnym przyjęciem i szybkim rozwojem winorośli.

Do sprzedaży trafiają tylko najwyższej klasy winorośle tj. pierwszy gatunek. Nie oferujemy w ogóle tzw. drugiego gatunku, który wykorzystujemy do celów własnych. Dzięki temu mają Państwo pewność, że każda pojedyncza zakupiona u nas winorośl będzie naprawdę dorodna.  Wszystkim kupującym u nas w poprzednich sezonach, którzy znają jakość naszych winorośli możemy powiedzieć, że żadna odmiana nie jest słabsza niż w poprzednich latach a spora ilość jest jeszcze mocniejsza.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *