Dodano przez / Odmiany / 5 komentarzy

Szanowni Państwo,
w związku w pojawiającymi się pytaniami i dynamicznie zmieniającą się obecnie sytuacją chcielibyśmy przedstawić listę aktualnie ( 26 kwietnia 2018) dostępnych sadzonek winoorśli wśród odmian przerobowyh.
 W związku z tym , że jest to końcówka sezonu wiosennych nasadzeń sadzonek z tzw. “gołym korzeniem” ( planujemy ich sprzedaż jeszcze na około 1-2 tygodnie) chcielibyśmy poinformować , że oferowane sadzonki są w 100% bezpieczne do sadzenia. Ciągle przetrzymywane są w chłodni dzięki temu nie mają ani pąków ani liści , które rozwiną dopiero w momenie sadzenia do ziemi co zapewnia im wzrost w naturalnym precesie.
Odmiany przerobowe – wina i soki białe:
  • Solaris
Odmiany przerobowe – wina i soki czerwone:
  • Bolero
  • Foch Marschal
  • Leon Milot
  • Marquette
  • Regent
Przy okazji chcielibyśmy zaznaczyć , że wszytskie sprzedawane przez nas sadzonki winorośli są pierwszego gatunku – najwyższy standard. Wszystkie są szczepione. Nie sprzedajemy w ogóle sadzonek drugiego gatunku , te przeznaczamy do celów własnych. Oferujemy tylko winorośle najwyższej jakości.
Oprócz tego oczywiście posiadamy jeszcze bardzo duży wybór wśród odmian deserowych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej pełnej oferty na stronie: https://winnica-eden.pl/sklep/ a w razie wątpliwości do kontaktu z nami.

5 odpowiedzi na “Stan odmian przerobowych – 26 maja”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *